IQOS Elektronik Sigara

IQOS Elektronik Sigara

Günümüzde Türkiye’de binlerce kişi iqos elektronik sigara ile sigaradan kurtuluyor. Benzersiz için kalitesi ile İQOS sizleri de memnun ediyor.

Iqos içerisinde tütün bulundurur. Sıvı ve benzeri maddeler bulunmamaktadır. İQOS sizlere buhar desteği sunar. Bu buhar yanma ile verilmemektedir. Böylece sigaranın zararları ile asla karşılaşmazsınız. Philip Morris tarafından üretilen İQOS tütün yakmaya gerek kalmadan sizlere buhar desteği sunuyor. İçerisinde Heets adı verilen tütün çubukları ile gerçek sigara keyfini sunan cihaz Türkiye’de de satışa çıkarılıyor. Normal sigarada bulunan zararlı maddeler ıqos sigara modellerinde yer almıyor.

İQOS Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik sigaralar binlerce insanların tercihlerinden bir tanesidir. Tütün ürünlerine göre çok daha az zarar vermesi sigarayı bırakma yolunda gereken desteği sunabiliyor. İQOS en sevilen elektronik sigaralarından bir tanesidir. Şık tasarımları ve aromalarıyla İQOS aradığınızı sizlere sunabiliyor. İQOS adında özel üretilen Hets adında aroma çeşitleri bulunmaktadır. Bu aromalarda ayrıca nikotinde bulunuyor.

IQOS cihazlarını bu adres üzerinden sizlere sunabiliriz. IQOS elektronik sigaralar benzersiz fiyatlarla sizlere sunuluyor. En özel İQOS kampanyalarını incelemek isterseniz hemen adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Tütünün vermiş olduğu tüm zararlı maddeler İQOS ile sona eriyor. Sigarayı bırakmak isteyenler hemen internet adresimizi ziyaret ediyor. Tütün bağımlılığından kurtulmak isterseniz iqos iluma modellerine göz atabilirsiniz. Farklı ürün çeşitliliğimizle elektronik sigara ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verebiliriz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Metpor Nedir? Nasıl Yapılır?

Metpor Nedir? Nasıl Yapılır?

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Kalitesi

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Kalitesi

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Isı Yalıtımı Yaptırarak Tasarruf Edin

Isı Yalıtımı Yaptırarak Tasarruf Edin

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir