Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Bu uygulama bina için kullanılan malzemenin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan ve dış etkenlerden yağmur, kar, soğuk gibi durumlardan inşaat için kullanılan malzemeleri korumaktadır.

İç malzemelerini korumasını sağlayan dış cephe kaplama uygulaması aynı zamanda görsel olarak binanın değerini ve emsalini de artırmaktadır. Binalar için en büyük tehdit küf ve rutubet oluşmasıdır. Bu bağlamda dış cephe yalıtımı bu tür risklerin önüne geçmektedir.

Faydaları Nelerdir?

Binaların iç yüzeylerini temelden itibaren tüm malzemeleri uzun ömürlü olmasını sağlamakla beraber

iç dizaynında ısı yalıtımını soğuk-sıcak uyumunu da gerçekleştirmektedir. Özellikle kış aylarında ısı yalıtımını üst düzeyde sağlaması tasarruf kalemlerinden sayılmaktadır. Binaların özelliklerine göre giydirmeler farklı özellikler taşımaktadır. Özellikle dış cephe kaplama cam olarak giydirme yalıtımı tam olarak sağlamaktadır. Binaların yalıtımı ince işçilik gerektirir. Kullanılan malzemenin üst kalite olması uzun yıllar boyunca binanın sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.

Alternatif Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Binaların dış cephe kaplama alternatif özellikleri bulunmaktadır. Bunlar Silikon, Alüminyum Transparan dış cephe kaplamaları yine görsel olarak farklılık gösteren cam kaplamaları, perforje kaplama, Mesh cephe, Seramik cephe gibi birçok alternatifler sıralanabilmektedir. Firmamız bu anlamda etüt çalışması yaparak Binaya ve bina da kullanılan malzemelere en uygun tercihi talep olarak olmaktadır. Fiyat konusunda uzman kadromuz uygun bütçeli ve kaliteden ödün vermeyecek şekilde dış cephe kaplama uygulamasını gerçekleştirecektir.

Bina Kaplama ve Giydirme İşlemleri

Uzman kadromuzun gözetimi altında tüm işlemler oldukça titizlikle yürütülmektedir. Binanın öncesinde etütlerinin sağlıklı yapılması laboratuvar etütleri dahilinde kullanılan malzemelere uygun kaplamalar gerçekleştirilmektedir. Asıl misyon bina sağlığı baz alınmakla birlikte tercih edilen taleplerin görsellik ile birleşmesi ve binanın değer artışının yani emsal değerinin yükseltilmesi olmalıdır. Bu anlamda birçok alternatif projelerimiz bulunmakta ve titizlikle sunumları uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir Cephe kaplama renk, donanım, görsellik gibi birçok alternatif kataloglarda ayrıntılı şekilde bulunmaktadır.

Proje Sonrası Garanti Süreci

Uzman kadromuz işyeri binaları ve/veya bireysel ev gibi konutların projelerini de üstlenmektedir. Danışmanlık hizmetiniz ilgili uygulamanın başlangıcından teslim tarihine kadar destek vermekte aynı zamanda proje teslimi sonrasında herhangi soru ve sorunlara karşılık her zaman firma olarak tam destek sağlamaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

IQOS Elektronik Sigara

IQOS Elektronik Sigara

Metpor Nedir? Nasıl Yapılır?

Metpor Nedir? Nasıl Yapılır?

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Kalitesi

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Kalitesi

Isı Yalıtımı Yaptırarak Tasarruf Edin

Isı Yalıtımı Yaptırarak Tasarruf Edin

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir