Silinen Verileri Geri Getirmek Mümkün

Silinen Verileri Geri Getirmek Mümkün

Herkesin derdidir formatla giden verilerini geri getirmek. Bilgisayarda bunun için programlar mevcut olsa da telefon yada dijital fotoğraf makineleri ve kameralarda durum tamamen olumsuz gözüküyor. Evlilik sünnet yada nişan fotoğraflarını saklamak isteyen insanlar fotoğrafların yanı sıra dijital ortamda da verilerini muhafaza etmek istiyor. Ancak disklerin uzun yıllar dayanması gibi bir durum maalesef mümkün değil.

Kaybolan Bilgilerinize Üzülmeyin

Biz fark etmeden doğanın haşinliğine uğrayan eşyalarımızda verilerimiz kaybolup gidiyor. Bu durumda yapılacak tek şey eşyayı çöpe atmak. Ancak artık bu devir kapandı. Dünyada birçok ülkede kullanılan veri kurtarma analizi ve sistemleri artık Türkiye’de.

Firmanızın Verilerini Kaybetmeyin

Ülkemizde yeni yeni adını duyuran bir sistem olsa da yıllardır bazı firmalar hizmeti veriyor. Köklü şirketlerle iş yapanlar çok bile. Silinen verileriniz için üzülmenin zamanı değil. Veri kurtarma çözümlemeleri ile sizlere ihtiyacınız olan her verinin geri getirilmesini garanti ediyoruz. Bilimsel çözüm sağlayan temiz odalarımız (clean room) ile hiçbir toza temas etmeden verilerinizi disklerden itinayla çekiyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En Yenilikçi Beyaz Eşyalar

En Yenilikçi Beyaz Eşyalar

Modern ve Sağlıklı Tütün İçimi

Modern ve Sağlıklı Tütün İçimi

Mobil Oyun Yaptırma Sitesi

Mobil Oyun Yaptırma Sitesi

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir