Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Almira Hotel Termal ve SPA ve termal merkezi vücudun ihtiyacı olan özel bakımı tüm müşterilere vadediyor. Almira Termal otel Bursa içindeki özel sauna alanları ile kişiselleştirilebilir bir tedavi alabilmek mümkün oluyor. Doğallıktan vazgeçmeyenler, şifayı doğada arayanlar için en doğru mekandasınız. Fin sauna alanı yaklaşık 80 derece sıcaklığı ve %15 nem oranı ile vücut sağlığını destekliyor. Özel ışın teknolojisi ile gün içinde biriken stresi azaltmayı desteklerken kan dolaşımını da hızlandırıyor. Burada geçirilen kaliteli vakitler kilo vermeyi desteklediği gibi birikmiş toksinleri atabilmeyi de sağlıyor.

Aromatik Masaj Yağı ile Mucizevi İyileşmenin Tadına Varın!

Almira Bursa otel Herbal sauna alanı özel ısı ve nem dengesi ile aromaterapik bir hizmet vaadediyor. Özel bitkilerin özleri sayesinde alan içerisinde istenen konfor yakalanıyor. Bağışıklığı kuvvetlendirici özel solüsyonlar solunumu rahatlatarak stresi azaltmayı destekliyor. Otelin özel bir köşesinde hazırlanmış kar çeşmesi ile sıcak ve bunaltıcı bir günün sonunda vücudumuzu serinleterek eski canlılığına kavuşturabilirsiniz. Çeşme’den alınacak bir parça buz ile vücuda uygulanacak masaj dolaşım sistemini harekete geçirerek lenf bezlerini destekleyerek kan dolaşımını hızlandırıp vücuda istenen serinliği sunacak.

Kadınlara Özel Hamam ve Termal SPA Alanı

Almira Hotel Termal ve Bursa spa otelleri arasında günün yorgunluğunu şifalı sular ile atabilmeyi destekliyor. Ladies spa salonu ile tek kişilik, çift kişilik termal havuz alanı Türk hamamı kadınlara özel SPA bölümü ile kullanılabiliyor. Yetişkinlere, çocuklara ve kadınlara özel termal alanları ile konfor sunarken kişinin kendisini daha rahat ve huzurlu hissedebilmesinde destekliyor. Bursa’nın merkezinde yer alan Almira Hotel Termal ve SPA merkezi özel masaj ve hamam alanı günlük, haftalık SPA paketleri gelişkin suit odaları ve lezzetli restoran alanı ile kusursuz bir deneyim sunuyor. Kısa sürede iletişime geçebilmek, rezervasyon oluşturabilmek için WhatsApp iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Üreticileri

Banyo Üreticileri

Neden Enkay İnşaat

Neden Enkay İnşaat

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Ekonomik Araç Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir