Firmaların İhtiyacı Salesforce & CRM

Firmaların İhtiyacı Salesforce & CRM

1999 yılında Amerika’nın San Francisco eyaletinde Mark Benioff tarafından kurulan lider yazılım firması Salesforce 12000’in üzerinde çalışanı ile dünya bilişim pazarında çok önemli bir yere sahiptir. Firma bilişim ve teknoloji alanında uzmanlaşmış çok sayıda kişinin en fazla tercih ettiği şirketler arasında gösterilmektedir. Dünyada yaklaşık on milyonun üzerinde bir kullanıcıya sahip firma bu alanda önemli bir seviyededir. Ülkemizde de bir çok irili ufaklı firma tarafından kullanılır ve çok sayıda bireysel kullanıcıya sahiptir.

Günümüz ekonomik koşullarında en önemli etken rekabet edebilmektir. Firmaların yaşayabilmesi ve hedefleri doğrultusunda ilerleyebilmesi için sektördeki rakipleri ile mutlaka ve mutlaka rekabet edebiliyor olması gerekmektedir. Bunun içinde teknolojiden faydalanarak, çalışan, ortaklar ve müşterileri ile iyi bir ilişki kurmaları gerekmektedir. Bu alanda da salesforce Türkiye pazarında da firmalara önemli yazılım uygulamaları sunmaktadır. Firmaların özellikle mevcut müşterilerini kendilerine daha sıkı bağlayabilmesi, potansiyel yeni müşterileri kazanabilmesi için iyi bir veri tabanı yazılım uygulamasına ihtiyacı bulunmaktadır. Firma bu alanda şirketler için Crm uygulamaları ile önemli kolaylıklar ve yenilikler sunmaktadır.

Her firmanın ihtiyacı olan bu çalışmalara salesforce crm uygulaması ile önemli çözümler sunmaktadır. Kolay kullanımı, müşteri verilerinin güvenle saklanabilmesi gibi açılardan bu uygulama dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla tercih edilmektedir. Firmanın müşteri ve firma beklentilerine göre yenilikleri sürekli ve gelişerek devam edecektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kurumsal Firma Tanıtım Sitesi

Kurumsal Firma Tanıtım Sitesi

Güncel Hile Sitesi

Güncel Hile Sitesi

En Güncel Hile Sitesi

En Güncel Hile Sitesi

Organik Takipçi Nasıl Artırılır?

Organik Takipçi Nasıl Artırılır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir