En Yeni Askılı Gelinlik Modelleri

En Yeni Askılı Gelinlik Modelleri

Her yıl yeni ve birbirinden özel gelinlik tasarımları vitrinlerde yerlerini buluyor. Mükemmel görünmek, gecenin en güzel kadını olmak adına önceden yapılan çalışmaların beklenen sonucu vermesi için 2020 ve 2021 gelinlik modelleri detaylıca incelenmeli. Kendi beğenilerinize hitap eden seçeneği bulmak, vücudunuza uyan tasarımda karar vermek için bazı önerileri de dikkate almak gerekmekte. Örneğin bolero kullanma niyetiniz varsa ve çok uzun boylu değilseniz bundan uzak durulması gerek.

Askılı Gelinlik Modeller

Her gelinin bir tarzı vardır. Bazıları straplez gelinliklerden hoşlanırken bazıları da ince ya da kalın askılı gelinlik modelleri arasından seçim yapmak ister. Askıları gelin eteğiyle birleşen, tüllü ve son derece hoş görüntü yaratan bu modeller sade ve göz alıcı görüntü vermek isteyenler için olası bir seçenektir. Askı bölümleri dantel detaylı gelinlikler, şık bir makyajla tamamlandığında daha da güzel görüntü verecektir. Ayrıca yanlara doğru açılan askılar ve kalın dantel işleme asılar yeni yılda bir hayli beğeni toplayacak.

Yaka BantlıAbiye Modelleri

Son dönemlerinde abiye modelleri arasında öne çıkan yaka bantlı tasarımlar mor, bordo, siyah gibi baskın tonlarda vitrinlerde yerini almış durumda. Kollar ve eteklerde tüy detayları ile bütünlük kazanan bu bantlı tasarımlar dansçı ve vamp görünüm seven kadınlar için de ideal. Bazı tasarımlarda sırt bölümünde dekolteye rastlamak da mümkün. Bu tür elbiselerde kalın topuktan ve düz ayakkabılardan kaçınmak gerekiyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ucuz Kanvas Tablo

Ucuz Kanvas Tablo

Tadilat ve Dekorasyon Malzemeleri

Tadilat ve Dekorasyon Malzemeleri

Hayaller Dükkanı 1 Yaş Doğum Günü Süsleri

Hayaller Dükkanı 1 Yaş Doğum Günü Süsleri

Kaftan Modelleri Hakkında Bilgiler

Kaftan Modelleri Hakkında Bilgiler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir