Tabela Modelleri 2021

Tabela Modelleri 2021

Binaların tüm yüksekliğine rağmen okunaklı ve ihtişamlı logolar en güçlü reklam ve tanıtım araçlarından biridir. Yoldan arabayla geçen birisi için rahatlıkla çatı tabelaları kolay akılda kalır, bulunduğu semtle özdeşleştirilir. Ölçüleri almak için aracı kurumlar değil, tasarım şirketi ve son ürünü yerleştirecek firma tercih edilmelidir. Yapılabilirlik araştırılırken, sanılanın aksine, her zaman, ne kadar büyük o kadar iyi demek değildir. Bir anda halk arasında, şu binaya yerleştirilen reklamı gördünüz mü muhabbetinin yerini, o bölgede fazla ilgi çekiyor, doğal yapısını bozdu, denilsin istenmez.

Rüzgar, fırtına, kar ve tüm diğer dış etkilerden korunması için dikkatlice yerleştirilmelidir. Bütün bu işlemlerin güvenli bir ortamda yapılması için çatı tabelaları deneyimli bir ekip tarafından sabitlenmelidir. Her bir harf şeklen değer kazanırken, logonun çalışılmasına olanak tanıyan malzemeler seçilebilir. Otoyolların kenarlarındaki binalarda, büyük iş hanlarının olduğu yerlerde sıkça kullanılır. Renkler çok gerçekçi bir hal alır.

Tüm reklamlarda olduğu gibi farkındalık yaratmak için fark edilmek gerekir. Basit ama güçlü tabir edilen her çalışma gibi, çatı tabelaları da uzun süreli etki sağlanmasını ve marka tecrübelerinin gözden geçirilmesini sağlayabilir. Montajdan evvel tüm detaylar hesaplanır. Pek çok binayı numarasından tanımak için ara sokaklarda dolanmak yerine, daha caddeden saptanıp, uygun park yerine gidilir ve adres bilgileri arasında kullanıldığı olur. Işıklı olabildiği bir mantıkla, dışarıdan aydınlatılabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Üreticileri

Banyo Üreticileri

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Neden Enkay İnşaat

Neden Enkay İnşaat

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir