Revizyon Rinoplasti Nedir?   

Revizyon Rinoplasti Nedir?  

Revizyon kelimesinden de anlayabileceğimiz üzere, revizyon burun estetiği, yeniden şekillendirmedir. İlk burun ameliyatını olmuş kişiler, birtakım belirli şikayetlere sahip olduklarında, ikinci bir operasyonu talep edebiliyorlar. İşte bu noktada yeniden ameliyat olma kararlarını alırken, revizyon rinoplasti hizmetlerini talep etmeleri gerekmektedir. Ne yazık ki estetik cerrahisinde bu tip konularla sıklıkla karşılaşabiliyoruz.

Konu sadece kapalı burun estetiği olarak tartışılmamalıdır. Bunun yanı sıra birçok farklı estetik operasyonlarında da istenilen sonuca ulaşılmadığına sıklıkla şahit olunmuştur. Bunlar arasındaki en bariz örneği vermemiz gerekirse, meme büyütme operasyonlarıdır. Sıklıkla çeşitli yanlış gitmiş olan, işlerin yolunda gitmediği operasyonlar ile ilgili haberlere denk gelmekteyiz. Bu haberlerle karşılaştığımızda düşüneceğimiz tek şey, doğru uzmanlarla görüşmek olmalıdır.

Bişektomi, silikon taktırma ya da diğer önemli birtakım estetik operasyonları, kesinlikle dikkatli bir biçimde yapılmalıdır. Dahası, uzman tercihleri sırasında mutlaka doğru kişilerle çalışılmalıdır. Ön bir araştırmaya girişmek önemlidir. Araştırma süreci içerisinde, hizmet alacağınız doktorların özgeçmişlerini incelemeyi ihmal etmeyiniz. Tavsiye üzerine duyduğunuz uzmanları sadece tavsiye sonrasında tercih etmeniz de pek istenilen bir davranış olmayacaktır.

Yüzünüzü, vücudunuzu emanet etmiş olduğunuz kişiler, güvenilir olmalıdır. Bugün artık biliyoruz ki kişinin sahip olduğu güzellik ve dış görünüş, salt görüntüden fazlasını ihtiva etmektedir. Kişiye bir nevi başarı dahi getirebilecek birtakım kriterleri içermektedir. İş hayatında dahi dış görünüşün ne kadar önemli bir yer kaplamakta olduğu bilinmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İzmir Lazer Epilasyon Yapan Firmalar

İzmir Lazer Epilasyon Yapan Firmalar

En Şık ve En Doğal Protez Saç Tasarımları Oscar Hair Protez Saç Uygulama ve Bakım Merkezinde

En Şık ve En Doğal Protez Saç Tasarımları Oscar Hair Protez Saç Uygulama ve Bakım Merkezinde

Acuvue Oasys Lens Serileri ve Çeşitleri

Acuvue Oasys Lens Serileri ve Çeşitleri

İmplant Tedavisi Nedir?   

İmplant Tedavisi Nedir?  

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir