Neden Enkay İnşaat

Neden Enkay İnşaat

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe lider firma olan Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan düzenlediği lansman toplantısında başarının sırrını tek tek açıkladı.

Çok sayıda Gazete ve Televizyonların temsilcileri ve muhabirlerinin katıldığı basın toplantısında ilk olarak Enkay İnşaat’ın tanıtım videosu izlendi. Daha sonra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert’in da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü değerlendirdi. Doğan, “2000 yılında kurulan firmamız, her yıl kendini yenileyerek ve büyüyerek bugünlere geldi. Enkay İnşaat bugün, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünün parlayan yıldızı haline gelmiştir. Enkay İnşaat olarak biz birçok projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Her yeni bir projemizde yaptığımız projenin daha iyisini inşa etmek için gecemizi gündüzümü vermekteyiz. Bugüne kadar Konya’mıza kazandırdığımız projeleri yeterli değildi. Yeni projeleri hayata geçirmek için gayretimizi sürdüreceğiz. Hayata geçirdiğimiz ve yapımına kısa bir süre sonra başlayacağımız projemizi hep birlikte izledik. Bu projelerimizi Konya’mıza kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız” diye konuştu.

Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan, Enkay İnşaatın başarısındaki sırrın Hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi. Doğan, “Hedeflediğimiz ve hayata geçirdiğimiz her projemizde önceliğimiz her zaman kalite olmuştur. İnsan istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak projeler hazırladık. Hayata geçirilen her projede ‘’Herkes için Kaliteli Yaşam’’ felsefesini yol edindik. Kısa zamanda başarılı işlere imza atmamızın ardındaki sır budur” dedi.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Üreticileri

Banyo Üreticileri

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Ekonomik Araç Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir