Modern ve Sağlıklı Tütün İçimi

Modern ve Sağlıklı Tütün İçimi

Son yılları en popüler sigara kullanımı olarak bilinen elektronik sigara çeşitleri arasından Iqos her geçen gün çok daha fazla talep edilmektedir.

ıqos elektronik sigaralar arasında en modern ve özel tasarımı sayesinde çok daha az zararı bulunan bir türüdür. Tütünü yakmadan 350 derecede buharlaştırma özelliği ile tamamen ısıtılarak nikotin buharı üretmesi sağlık bakımından olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır. Yeni nesil sigara içme teknolojisi ile normal sigaraya nazaran tadı daha iyi olmaktadır. Cihazın içine konulan mini tütün sigarasının boyu yaklaşık olarak 3 cm olup kokusu üzerine sinmez.

Özel Şık Tasarım İqos İluma

Teknolojinin gelişmesi ile tütünü yakmadan ısıtarak kullanımı mümkün olan iqos iluma özel ve şık tasarımı sayesinde herkes tarafından ilgi odağı olmaktadır. Dumansız ürünler platformunda yeni olan cihaz kullanımı ve temizliği çok daha kolay olması tercih edilmesinde büyük etkene sahiptir. Bıçaksız yapısı ile bıçağın zarar görmesi gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Lezzetli İçimi İle İqos 3 Duo

Yüksek performansa sahip olan ve çok daha hızlı bir şekilde şarj etme özelliği bulunan iqos 3 duo ardışık olarak iki defa kullanımı mümkün olmaktadır. Kompakt ve ergonomik bir tasarımı bulunan cihaz uzun pil ömrüne sahiptir. Tüm dünyada çok fazla talep gören cihaz işlevsel bir ürün olma özelliği bulunmakta ve farklı renk seçenekleri vardır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En Yenilikçi Beyaz Eşyalar

En Yenilikçi Beyaz Eşyalar

Mobil Oyun Yaptırma Sitesi

Mobil Oyun Yaptırma Sitesi

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Seferihisar Vaillant Kombi Servisi

Seferihisar Vaillant Kombi Servisi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir