ISO Belgelendirme Eğitim Danışmanlık Destek Hizmetleri

ISO Belgelendirme Eğitim Danışmanlık Destek Hizmetleri

Yüzlerce farklı belgelendirme, danışmanlık, eğitim seçenekleri ile işini severek yapan çalışanları, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Pek çok ulusal ve uluslararası belgelendirme kuruluşuyla iş ortaklığı bulunan, resmi kuruluşu 2013 olmasına rağmen, belgelendirme ve danışmanlık sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan kurumsal kimliğiyle Adl Belge, sektörüne öncülük eden ve eğitim odaklı yaklaşımı benimseyen yapıda organize olmuş bir danışmanlık, belgelendirme ve eğitim firmasıdır.

Öğretme Değil Öğrenme Odaklı Yaklaşımı

ISO kalite eğitimlerimiz; ilgili standard maddelerini adım adım sıralamak yerine, yalnızca bu maddelerin esaslarının izah edildiği zaman nasıl daha çok öğrendiğinizi ve öğrendiklerinizin ne kadar kalıcı olduğuna odaklanmış bir içeriğe sahiptir. Herhangi bir kalite yönetim sisteminin uygulama mantığını öğrendiğinizde, hazır dokümanlara can simidi gibi sarılmanıza gerek kalmaz ve bu şekilde yola çıkabilir, doğaçlama yapmaya kendi yönetim sisteminizi uygulamaya başlayabilirsiniz.

Eğitim sonunda nereden başlayacağınızı biliyor olmalısınız. Eğitim sonrasında eğitim notlarına sahip olmanız gerekmez. Standartın kendisi size rehberlik edecektir. Temel mantık ise standart okumayı bilmekten geçer. Üst seviye yapıyı kavradığınızda tek ihtiyacınız uygulayacağınız yönetim sisteminin kendi TS EN ISO standartıdır.

İşin özünde eğitim firması olmayı benimsedik. Buradaki eğitim anlayışını, bazı şeyleri hazır vermek yerine; neden, nasıl, nerede ve ne zaman yapılacağı konusunda yapılacak işin mantığını öğretmek.

İş ortaklığı yaptığınızda;

– ISO belgelendirme süreçleriniz tek firma ile profesyonel şekilde yürür.

– Problemlerinize hızlı çözümler geliştiririz.

– Eğitim ihtiyaçlarınız, danışmanlık beklentileriniz uygun şekilde planlanır.

– En iyi fiyat performans oranını yakalarsınız.

Adl Belge işletmenizin tüm iso standart belgelendirmeleri, danışmanlık hizmeti ve eğitim süreçlerine destek olmaktadır. Bu amaçla siteye https://www.adlbelge.com/ adresinden tıklayıp erişim sağlayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

IQOS Elektronik Sigara

IQOS Elektronik Sigara

Metpor Nedir? Nasıl Yapılır?

Metpor Nedir? Nasıl Yapılır?

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Kalitesi

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Kalitesi

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir