İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının İngiltere’ye seyahat etmesi için İngiltere vize başvurusu yapması gerekmektedir. Vize başvurularında sorun yaşamamak için uzman bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu süreçte sizlere kusursuz ve konforlu bir hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. İngiltere’ye gitmek için aşağıdaki vize türlerinden gitme amacınıza uygun olacak şekilde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

  • İngiltere Turist vizesi
  • İngiltere Ticari vize
  • İngiltere Öğrenci vizesi
  • İngiltere Çalışma vizesi
  • İngiltere Yatırımcı vizesi
  • İngiltere Transit vize

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eğer vize danışmanlık hizmeti alırsanız İngiltere vizesi kısa sürede çıkar. Vize başvurusunu yaptıktan sonra ortalama 3 hafta ile 12 gün arasında çıkar. Ancak bu durum Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Sizlere vize başvuruları ile ilgili her türlü desteği sunmaktayız. Bu alanda uzman bir firma olarak müşteri memnuniyeti garantili çalışıyoruz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin Ne Yapmalıyım?

İngiltere’de İngiliz biri ile evlenerek ülke de yaşama hakkına sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için İngiltere Aile Birleşimi Vizesi almanız gerekmektedir. Vize işlemlerinde sorun yaşamamak için uzman bir vize danışmanından hizmet almanızı önermekteyiz. Türkiye’nin en prestijli ve lider vize firması olarak konforlu bir hizmet almanızı amaçlıyoruz. Kısa süre içerisinde istediğiniz vizeyi almanız için olanak sağlıyoruz.

Aile Birleşimi Vizesi almak için bir de Aile Birleşimi Sınavı için başvuru yapmanız gerekiyor. Bu sınav dil ve konuşma becerinizi öğrenmek için yapılmaktadır. Aynı zamanda Dil Yeterlilik Sınavı olarak da nitelendirmektedir. Kısa süre içerisinde sizleri sınava hazır hale getiriyoruz. Konuşma ve anlama açısından en iyi düzeye gelmenizi amaçlıyoruz. Sizler de firmamızın sizlere uygun fiyat garantisi ile sunduğu İngiltere Aile Birleşimi Sınavı için bizleri tercih edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Green Card Çekilişi

Green Card Çekilişi

İzmir Osgb ve İzmir İş Güvenliği Firması

İzmir Osgb ve İzmir İş Güvenliği Firması

Rusya’da Rusça Dil Kursu Fırsatı

Rusya’da Rusça Dil Kursu Fırsatı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir