Green Card Çekilişi

Green Card Çekilişi

Green Card çekilişi konusunda katılım sağlamak istediğinizde bu işin biraz da şanla ilgili olduğunu bilmelisiniz.

Green Card Çekilişi Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmanıza ve iş aramanıza izin veren “göçmen” tipi bir vizedir. Bu yüzden hayatını değiştirmek ve Amerikan rüyasını yaşamak isteyenler için en somut fırsatı ve aynı zamanda en basit yolu temsil ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri Kongresi her yıl, tarihsel olarak Amerika Birleşik Devletleri’ne göç edenlerin oranı düşük olan ülkelerden alınan 50.000 Yeşil Kart sağlar. Aslında programın amacı, “Çeşitlilik Vizesi” adından da anlaşılacağı gibi, tam olarak çeşitli milletlerden insanları Amerika Birleşik Devletleri’ne getirmek ve zaten çok etnik gruptan oluşan bir toplumu daha da zenginleştirmektir.

Çekiliş Koşulları

Başvurunuzu resmi web sitesinde yayınlarsanız katılım tamamen ücretsizdir. Öte yandan, başvuruyu sizin adınıza sunan ajansları kullanırsanız, hizmetleri için ödeme yaparsınız.

Ücretli olarak talepte bulunmanıza izin veren birçok hizmet olduğu için bana en sık sorulan sorulardan biridir. Bir önceki paragrafta yazıldığı gibi resmi web sitesini kullanırsanız uygulama ücretsizdir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra, çekilip çekilmediğinizi kontrol etmek için kullanılacak benzersiz bir numara içeren onay sayfasının bir çıktısını saklamanız çok önemlidir.

Ama isterseniz EB 5 yatırımcı vizesi başvurusu yaparak yatırım ABD ekonomisinin büyümesini teşvik etmeyi deneyebilirsiniz.

İş Kurarak Vatandaşlık Kazanmak

Kuşkusuz, E2 vizesi nedir sorusuna da cevap arayacaksınız. Bu konuda da yatırım miktarınız azsa kısa sürede bu vize çeşidine başvuru yapabilirsiniz. Kısa sürede sonuç alınması için iyi bir iş fikrinizin olması da önemlidir. Bu yüzden hem istihdam sağlamak hem de kısa sürede yerleşim izni almak istediğinizde firmamız aracılığıyla başvuru sürecini en iyi şekilde tamamlamamız mümkün olacaktır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu

İzmir Osgb ve İzmir İş Güvenliği Firması

İzmir Osgb ve İzmir İş Güvenliği Firması

Rusya’da Rusça Dil Kursu Fırsatı

Rusya’da Rusça Dil Kursu Fırsatı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir