Bölme Duvar Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Bölme Duvar Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Tüm iş yerleri için yeni nesil ofis bölme çeşitleri vazgeçilmez bir ürün olarak uygulaması yapılmaktadır. Bunun için çağrı inşaat firması bünyesinde öncelik olarak iletişime geçilmeli ve hangi ofis ürün çeşidi isteniyor ise bilgi verilmeli. Aynı zamanda ofisler kaç odalı ya da nasıl bir konum ya da model isteniyor detaylı bir şekilde iletişim kurularak anlatılmalıdır. Eğer müşteri kendisi iş yeri adına bir çizim yapmış ise bu da yine firma ile paylaşılabilir. Böylece ofis için nasıl bir bölme çeşidi uygulanabilir ya da en, boy ve yükseklik olarak ne gibi ölçüler gereklidir bunun tüm bilgileri ışığında müşteriye belli bir fiyat çıkarılabilir.

En Doğru Ofis Bölme Çeşidi İçin Fiyat Çıkarılır

Müşteri yapılan plan dahilinde merkeze gelir ve beraberce yapılacak olan uygulama hakkında fikir alış verişi yapılır. Ofis alanı içerisindeki hangi alanlara ve kaç oda yapılacak bütün detaylar konuşulur. Daha sonra nakliye ve montaj hizmeti ile beraber KDV dâhil ücretler işlem tamamlandıktan sonra, yani ofis bölme çeşidi uygulaması ve montajı yapılmasının ardından ortaya çıkan fiyatlar konuşulur ve gerçek fiyat en uygun bir şekilde müşteriye sunulur. Üstelik sadece müşterinin uğraşı değil, aynı zamanda çağrı inşaat firması çatısı altındaki mimar ve mühendisler iş yerlerine gelerek ücretsiz ve detaylı bir keşif yaparlar ve bu sayede ne tür bir ofis bölme uygulaması en doğru tercih olarak montajı yapılabilir. Ofis içi konum, büyüklük ve şekli o yere kurulumu yapılacak olan ofis bölme çeşitleri adına en önemli durumdur.

Farklı Fiyatlar

Ölçüleri ve uygulanacak olan ofis oda sayısına göre fiyatlarda bir takım değişiklikler olmaktadır. Bu kaliteli firma bünyesi altında yapılacak olan cam bölme ya da bölme duvar çeşitleri ortak olarak alüminyum profil ile desteklenmiş camlar sayesinde büyük bir sağlamlık garantisi sunulmaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarım yapılan ofis bölme çeşitleri ince yapısı sayesinde ise binaların taşıdığı yükü de büyük bir oranda azaltmaktadır. Bilindiği üzere plastik ya da ahşap ofis bölme ürünlerinde oldukça fazla malzeme kullanılmakta ve bu da ürün çeşitleri açısından yüksek bir maliyetin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Kusursuz Bir Hizmet

Bu noktada kaliteli bir hizmet ışığı altında ve sağlam, son teknoloji ürün alt yapısı ile çok daha uygun fiyatlar tüm iş yerlerine uygulaması yapılacak ofis bölme çeşitleri adına çağrı inşat bünyesinde sunulmaktadır. Isı ve ses yalıtım özellikleri ile her hangi bir cam kırılması sonucunda buz haline dönüşebilen teknolojik bir özelliğe sahip camlar için her hangi bir fazladan ödeme yapılmamaktadır. Zarif ve tam bir estetik görünüm sunan ofis bölme ürünleri oda sayısına, ölçülerine ya da ofisin büyüklüğüne göre fiyat farklılıkları çıkabilmektedir. Fiyatlar ve ürünler konusunda daha fazla detaylı bilgi için www.cagriinsaat.com.tr sitesine giriş yapılabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Üreticileri

Banyo Üreticileri

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Kadınlara Özel Sauna Cazibesini Keşfedin!

Neden Enkay İnşaat

Neden Enkay İnşaat

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Küçükçekmece Ofis Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir